ÜRÜN RESİMLERİNİ VE AÇIKLAMALARINI LÜTFEN DETAYLI BİR ŞEKİLDE İNCELEYİNİZ. TESBİH İMAMELERİ STOK DURUMUNA GÖRE FARKLI GÖNDERİLEBİLİR. SİPARİŞ VEREN HERKES BU ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR VE FİRMAMIZIN HATASI DIŞINDAKİ DURUMLARDA İADE ALINMAZ.

Kargoya Verilme Süresi Ne kadardır ?

Ürünü sipariş verdikten sonra yaklaşık 1 saat içerisinde onaylanır ve istisnai haller dışında aynı gün içerisinde kargoya verilir.Kargoya veriliş süresi 2-3 gündür.

Eğer sipariş verdiğiniz ürün stokta kalmamışsa ve tedariği sağlanamıyorsa tarafınıza bilgi verilerek Para İadesi veya farklı ürün gönderimi sağlanabilir.

Hangi  Kargo Firması ile Gönderim Yapılacak ?

Firmamızın kargo şirketi seçme hakkı saklıdır. Ancak genel olarak gönderimlerimiz MNG Kargo,PTT Kargo,Aras Kargo ile gönderim yapılacaktır.

Kargo Elime Ne zaman ulaşır ?

İstisnai haller dışında kargo firmaları genellikle 0-500 km arası 1 gün içerisinde 500+ km olması durumunda ise 2 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.Ancak bazı durumlarda (mevsim,arıza,tatil günleri) teslimat süresi uzayabilecektir bu durum tamamen kargo firması ile alakalıdır.

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Kargo ücretinin bizim karşılamadığımız ürünlerimiz için tüm Türkiye için 10 TL kargo bedeli ödeme sayfasında ürün bedeli ile birlikte tahsil edilecektir.

Kargo da Hasar Gören Ürünler Hakkında 

Kargo görevlisi geldiğinde ürünü teslim almadan önce mutlaka kargo görevlisi yanında inceleyerek almalısınız herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturmanız gereklidir.Tutanak tutturduğunuz taktirde en geç 7 iş günü içerisinde ürününüzün yenisi tarafınıza gönderilecektir.

Firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin yukarıda ki maddeleri okuması gerekmektedir sipariş verdiğiniz takdirde tüm bu maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.