Firmamız yaklaşık olarak 15 yıldır faal olarak bu sektörün içerisinde bulunmaktadır.Diğer iş kollarımızın yanında tesbih ve tesbih ürünlerinin satışını yapmaktayız.

Firmamız tamamen yasal ve bütün belgelerimiz mevcuttur.Satın almış olduğunuz tüm ürünler için fatura kesilmektedir. Firmamız 20 yıl önce Ankara Kızılay da bulunan mağazamız üzerinden ticari faaliyetlerine başlamıştır internet ortamına ise yeni geçmiş bulunmaktayız.

Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için güzel bir web sitesi hazırlamaya çalıştık.Tüm anlaşma ve yasal prosodürlerimizi ise hallettik. E-ticaret sitemiz şuanda tam anlamıyla aktif olarak hizmet vermektedir. Kredi kartı ile ödeme ve taksit sistemimiz ise ilk günden beri aktif durumdadır. İsterseniz tesbih alışverişlerinizi küçük bir komisyon karşılığında 12 ay taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Taksitlendirme işlemi ürün sayfasında ki taksit tablosu seçenekleri bölümünde komisyon ücretleri ve taksit sayıları açık bir şekilde anlatılmıştır.Taksitlendirme işlemini ödeme yaparken gelecek olan ekrandan seçebilirsiniz.

Burada sizlere sattığımız tüm ürünlerimiz orijinaldir.Dürüst ticaret prensiplerimiz çerçevesinde aldığınız tüm ürünler hakkında size gerçek olan neyse onu söylüyoruz. Plastik olan tesbihi size kehribar olarak satmıyoruz. Tüm ürünlerimizin açıklamaları ürün sayfalarında yer almaktadır.

Web sitemiz üzerinde toz kehribar tesbih,sıkma kehribar tesbih,ateş kehribar tesbih,kuka tesbih,ağaç tesbihler,boynuz tesbih ve kemik tesbih modellerini bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizi ve haftanın 7 günü 24 saat aktif olan whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizi aynı gün kargolarayarak hızlı bir hizmet anlayışı sunmaya çalışıyoruz. Tüm ürünlerimizi ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Şuanda ki piyasada ki en uygun tesbih fiyatlarını firmamız müşterilerimize sağlamaya çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir